پوکه معدنی بادامی

معرفی انواع پوکه معدنی

در این نوشته ابتدا به معرفی انواع پوکه معدنی می پردازیم، سپس پوکه بادامی را به اختصار توضیح می دهیم.

پوکه معدنی در سایزهای مختلفی دسته بندی و به بازار ارائه می شود. سایز های مختلف پوکه معدنی کاربرد و خصوصیات خاص و ویژه خود را دارد.

کاربرد پوکه معدنی

پوکه معدنی برای موارد مختلف استفاده می شود. از جمله مواردی استفاده آن می توان به شیب بندی سقف، بتن سازی، کم کردن فشار خاک … ماشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاربرد و مزایای این ماده معدنی به نوشته پوکه معدنی چیست مراجعه کنید.

پوکه معدنی بادامی چیست

پوکه معدنی بادامی یکی از انواع پوکه معدنی قروه است که معمولا سایز آن بین ۱۸ تا ۲۶ میلیمتر است. این پوکه های سبک حاصل فعالیتهای آتشفشانی است. در واقع مهم ترین مزیت پوکه معدنی وزن بسیار کم، استحکام بالا و نیز پوکی آن می باشد.

خواص پوکه معدنی بادامی

وزن هر متر مکعب پوکه معدنی بادامی احمد آباد تقریبا بین ۵۰۰ الی ۶۰۰ کیلوگرم است. این در حالی است که وزن هر متر مکعب پوکه بادامی معمولی تقریبا ۶۵۰ الی ۸۰۰ کیلوگرم می باشد.

کاربرد پوکه بادامی قروه

از پوکه های بادامی برای شیب بندی وکف سازی طبقات ساختمان استفاده می شود. سایز این پوکه ها برای استفاده در ساختمان باید بین  ۱۸ تا ۲۶ میلیمتر باشد. با جایگزین کردن پوکه بادامی به جای دیگر مصالح مشابه می توانید، وزن ساختمان خود را کاهش دهید.
پوکه معدنی به دلیل این که در دمای بالا و در زیر زمین تولید می‌شود، دارای سختی و مقاومت بالایی است و با جایگزین کردن آن ها با دیگر مصالح ساختمان سازه‌های محکم تری به نسبت قبل خواهید داشت.
از نام های دیگر پوکه معدنی می توان به موارد پوکه سقف، پوکه سقف زنی، پومیس بادامی، پوکه بادامی و…نیز اشاره کرد:

برتری پوکه معدنی قروه نسبت به سایر پوکه معدنی

پوکه معدنی قروه نسبت به سایر پوکه های معدنی نسبتا سبک تر است که در متراژ بالا این اختلاف جرم کاملا نمایان است. برای کسب اطلاعات بیشتر نوشته پوکه معدنی  بادامی قروه را مطالعه کنید.

لیست قیمت پوکه معدنی بادامی

اگر قصد خرید پوکه معدنی سایز نخودی را دارید جهت کسب اطلاعات بیشتر به لیست قیمت پوکه معدنی قروه مراجعه کنید.

نحوه خرید پوکه معدنی بادامی

برای مشاوره، سفارش و خرید پوکه معدنی بادامی می توانید به صورت حضوری به دفتر فروش مراجعه کنید و یا با شماره تلفن  ۰۹۱۸۹۱۶۲۹۳۳ تماس حاصل نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر نحوه خرید پوکه معدنی بادامی را مطالعه کنید.

فروش پوکه معدنی بادامی قروه درجه یک

جهت ثبت سفارش و خرید پوکه معدنی درجه یک قروه می توانید با شماره تلفن ۰۹۱۸۹۱۶۲۹۳۳ تماس حاصل نمایید و یا به دفتر فروش مجموعه پوکه سینا صنعت مراجعه کنید.

 

 

 

 

 

 

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *